Obrazy Anioł Stróż

Obraz Anioł Stróż to doskonały pomysł na prezent z okazji narodzin lub Chrztu Świętego. Symbolizuje on patronat, którą duchowy opiekun roztacza nad każdym chrześcijaninem oraz pomoc w wyborze właściwej drogi życiowej. Bezpieczeństwo, jakie gwarantuje obecność Anioła Stróża, dodaje otuchy dziecku i pomaga mu podążać ścieżką wiary.

Obraz Anioł Stróż Obraz Anioł Stróż
Producent: MAJK
Cena:

172,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż 28x33cm Obraz Anioł Stróż 28x33cm
Producent: MAJK
Cena:

183,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż 29,5 x 38,5 cm Obraz Anioł Stróż 29,5 x 38,5 cm
Producent: MAJK
Cena:

231,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż 31,5 x 40,5 cm Obraz Anioł Stróż 31,5 x 40,5 cm
Producent: MAJK
Cena:

280,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obraz Anioł Stróż 32x32cm Obraz Anioł Stróż 32x32cm
Producent: MAJK
Cena:

183,00 zł

szt.
zobacz więcej

Obraz Anioł Stróż - co przedstawia?

Anioł Stróż, przedstawiany jest na obrazach jako duchowy opiekun, który pełni rolę pośrednika w kontaktach z Bogiem - zanosi modlitwy, zapewnia ochronę i jest przewodnikiem duchowym. Nasze obrazy ukazują postać anioła rozpościerającego skrzydła nad dziećmi, co jest bardzo zakorzenionym w tradycji i poruszającym motywem.

Obrazy Anioła Stróża - nasza oferta

Na naszej stronie internetowej oferujemy możliwość zamówienia wyjątkowych obrazów z wizerunkiem Anioła Stróża. Dostępne w różnych wariantach i rozmiarach, te obrazy są nie tylko doskonałą ozdobą, ale również pięknym wizerunkiem, który wnosi dobrą energię do pomieszczenia i stanowi wsparcie w modlitwie.

Wszystkie nasze obrazy Anioła Stróża są ręcznie malowane, co gwarantuje ich unikalność i wysoką jakość. Stosujemy materiały spełniające standardy sztuki sakralnej, dzięki czemu dzieła mogą być eksponowane nie tylko w domach, ale również w miejscach sakralnych, takich jak kaplice czy kościoły.

Oferujemy możliwość dodania personalizowanej dedykacji, co czyni nasze obrazy wyjątkowym i osobistym prezentem.

Gdzie kupić Obrazy Anioła Stróża?

Poprzez nasz sklep internetowy można zamówić obraz Anioła Stróża, który jest doskonałym pomysłem na wartościowy prezent, np. z okazji urodzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium