Ikona Święty Wojciech

Życie Świętego Wojciecha pokazuje nam potrzebę świadczenia swoim życiem o wierze i miłości do Kościoła. Jeśli pragniemy umocnienia w wierze, chcemy mieć doskonały wzorzec do naśladowania blisko siebie, ikona Święty Wojciech powinna znaleźć się w naszym domu.

Poprzez nasz sklep internetowy można zamówić ikonę z wizerunkiem Świętego Wojciecha. Dostępne aż w czterech rozmiarach przedstawienie może stać na specjalnym stojaku w miejscu przeznaczonym do modlitwy, może być również powieszone na ścianie. To idealny prezent dla osoby wierzącej na urodziny, imieniny czy z okazji bierzmowania. Sprawi też radość siostrze zakonnej czy księdzu.

Ikona Święty Wojciech Ikona Święty Wojciech
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Święty Wojciech - co przedstawia?

Święty Wojciech to męczennik Kościoła Katolickiego, duchowy patron Polski. W czasie swojego życia w X wieku odważnie prowadził działalność misyjną, co przypłacił męczeńską śmiercią. Był łaskawy dla swoich prześladowców, nie złorzeczył im, przebaczał wszystkie winy.

Święty Wojciech stał się symbolem walki o wiarę oraz życia świadczącego czynami o Bogu. Jest patronem duchowej jedności europejskiej.

Ikony z wizerunkiem Świętego Wojciecha - nasza oferta

W naszym sklepie dostępne są ręcznie wykonane ikony w oparciu o autorską metodę. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy i unikalny. Ikony są odporne na wilgoć i działanie niskich temperatur, zatem mogą być wystawione w kaplicach czy salkach katechetycznych. Spełniają wszelkie wymogi dzieła sakralnego.

Ikony ze Świętym Wojciechem dostępne są w kilku rozmiarach.

Gdzie kupić ikonę ze Świętym Wojciechem?

Piękne, ręcznie przygotowane ikony ze Św. Wojciechem to nie tylko przedmioty z wizerunkiem świętego. To także obiekty wnoszące do pomieszczeń dobrą energię, jaką twórcy wkładają w ich przygotowanie. To więcej niż obraz, do źródło siły i inspiracji do życia w wierze.

Ikony dostępne w sklepie są idealnymi prezentami, zarówno dla osób wierzących świeckich, jak i ze stanu duchownego. Możliwość umieszczenia dedykacji sprawia, że upominek stanie się cenną pamiątką o indywidualnym charakterze.

Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz wysyłkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium