Ikona Święty Franciszek

Święty Franciszek z Asyżu należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych świętych wśród wiernych Kościoła Katolickiego. Nic w tym dziwnego, że zanoszą za Jego pośrednictwem modlitwy do Boga o wsparcie w codziennych sprawach. Ikona Święty Franciszek jest więc jedną z tych, które zdecydowanie powinny znaleźć się w każdym domu.

Nasza strona oferuje piękne, ręcznie wykonane ikony z wizerunkiem Świętego Franciszka. W naszej pracowni powstały dwa wizerunki w kilku rozmiarach. Ikona nie wymaga dodatkowego oprawienia, zatem może być doskonałym prezentem dla siostry zakonnej, księdza lub każdej osoby wierzącej na wiele okazji.

 Ikona Święty Franciszek Ikona Święty Franciszek
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Święty Franciszek Ikona Święty Franciszek
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Święty Franciszek - co przedstawia?

Święty Franciszek z Asyżu, właściwie: Giovanni di Pietro di Bernardone, żył w XII wieku i jest znany za sprawą odrzucenia bogactwa i doczesnych przyjemności na rzecz harmonii z Bogiem i naturą. Umiłował wszystko, co słabe, wymagające opieki. Stał się patronem zwierząt, ubogich, więźniów, robotników. Jest posłannikiem w modlitwach o pokój i równowagę ekologiczną środowiska.

Ikony z wizerunkiem Świętego Franciszka należą do najstarszych przedstawień świętych w sztuce sakralnej. Święty Franciszek przedstawiany jest w habicie lub pokutnej szacie w towarzystwie zwierząt, na tle natury.

Ikony ze Świętym Franciszkiem - nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się piękne, ręcznie wykonane ikony z wizerunkiem Świętego Franciszka z Asyżu. Proponujemy prace przygotowane w oparciu o autorską metodę, które wyróżniają się trwałością i odpornością na działanie wilgoci czy niskich temperatur.

Ikony z wizerunkiem tego Świętego mogą być powieszone na ścianie bądź wyeksponowane na specjalnym stojaku. Mogą wzbogacić miejsce modlitwy w domu lub być prezentowane w kaplicy tudzież salce katechetycznej.

Gdzie kupić ikonę ze Świętym Franciszkiem?

W naszym sklepie internetowym można zamówić ręcznie przygotowywaną ikonę Świętego Franciszka. Umożliwiamy dodanie dedykacji na odwrocie, co sprawi, że prezent stanie się niezwykłą pamiątką.

Wszystkie widoczne na stronie ikony są dostępne w magazynie, dlatego bezzwłocznie realizujemy otrzymane zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium