Obrazy Matki Boskiej Częstochowskiej

Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej należy do najważniejszych i najbardziej znanych przedstawień Maryi na świecie. Przez wieki stanowił i nadal jest przedmiotem wielkiej czci i miłości dla milionów osób wierzących na całym świecie.

Poprzez nasz sklep internetowy można zamówić ręcznie przygotowane reprodukcje obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Doskonała jakość wykonywanych przez nas obrazów sprawia, że są idealnym pomysłem na prezent dla każdego katolika, np. na urodziny, imieniny czy z okazji przyjęcia sakramentów świętych.

Obrazy Matki Boskiej Częstochowskiej - co przedstawiają?

Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej, zwany również wizerunkiem Czarnej Madonny lub częstochowską ikoną Bogarodzicy, przedstawia Maryję z Dzieciątkiem Jezus na rękach. Obie postaci umieszczone są na zielonym tle, ich głowy otacza złocisty nimb, a cera ma kolor ugru. Jest to jedna z niewielu ikon, które przedstawiają Maryję w taki sposób, co czyni ją jeszcze bardziej unikalną.

Obecnie oryginalny obraz znajduje się w Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Częstochowie i dzięki jego obecności oraz czynów dokonanych za jego pośrednictwem jest jednym z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych na świecie.

Do Matki Boskiej Częstochowskiej modli się o wstawiennictwo, opiekę, wsparcie w wierze.

Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej - nasza oferta

W naszej pracowni powstają wysokiej jakości obrazy z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Całość przygotowania wykonujemy ręcznie - od przygotowania reprodukcji po oprawę w ramę.

Oferujemy trzy warianty w różnych rozmiarach. Dzięki temu można dopasować wielkość do indywidualnych potrzeb.

Zamawiając obraz, otrzymuje się gotowy obiekt sztuki sakralnej, który można od razu umieścić na ścianie lub na sztaludze. Zastosowana technika wydruku sprawia, że obraz jest trwały, a kolory pozostają żywe przez długi czas.

Gdzie zamówić obraz z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej?

W naszej pracowni powstają piękne obrazy przedstawiające Matkę Boską Częstochowską. Dzięki doskonałym walorom artystycznym oraz dobrej energii, jaką wnoszą do pomieszczeń, taki obraz jest idealnym pomysłem na prezent, zarówno dla osób świeckich, jak i ze stanu duchownego. Istnieje możliwość umieszczenia dedykacji na odwrocie, dzięki czemu przedmiot nabierze indywidualnego charakteru.

Zapewniamy szybką realizację zamówień. Wszystkie obrazy są gotowe do wysyłki nawet w 48 godzin od daty złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium