Ikony Serce Pana Jezusa

Ikona Serce Pana Jezusa jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli chrześcijaństwa. Szczególny kult Serca Jezusa rozwinął się w XVII wieku i jest kontynuowany do dziś przez licznych wiernych na całym świecie.

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego można zamówić ręcznie wykonane ikony z wizerunkiem Serca Pana Jezusa. Dzieło jest idealnym podarunkiem dla bliskich osób, np. z okazji przyjęcia sakramentów czy ważnych świąt kościelnych.

 Ikona Serce Pana Jezusa Ikona Serce Pana Jezusa
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Serce Pana Jezusa Ikona Serce Pana Jezusa
Producent: MAJK
Cena:

133,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Serce Pana Jezusa Ikona Serce Pana Jezusa
Producent: MAJK
Cena:

93,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Serce Pana Jezusa - co przedstawia?

Ikona przedstawia Jezusa zmartwychwstałego, który ma umieszczone na piersi gorejące serce otoczone koroną cierniową. Serce Jezusa jest otwarte i promienieje światłem, co symbolizuje Jego gotowość do przyjęcia każdego z nas i naszych trosk. Wizerunek Serca Jezusa jest symbolem miłości i miłosierdzia, które Jezus ofiarował dla zbawienia całego świata.

Ikona Serca Pana Jezusa jest nie tylko symbolem, ale także źródłem nadziei i pocieszenia. Gdy patrzymy na to serce, możemy doświadczyć Jego miłości i miłosierdzia, które są niezmiennie obecne w naszym życiu. To serce jest dla nas oazą spokoju i siłą w trudnych chwilach. Wielu ludzi od wieków odnajduje pocieszenie i pokój w modlitwie przed tą ikoną. Możemy w niej złożyć nasze prośby, podziękowania i intencje. Serce Pana Jezusa jest gotowe wysłuchać naszych modlitw i odpowiedzieć na nie.

Ikony Serce Pana Jezusa - nasza oferta

W naszej pracowni powstają ręcznie tworzone ikony, które wyróżniają się doskonałymi walorami artystycznymi. Spełniają one wszelkie kryteria stawiane dziełom sakralnym. Mogą stanowić część wyposażenia salek katechetycznych, kaplic, jak również domów. Ikony są zabezpieczone przez działaniem negatywnych czynników atmosferycznych, jak wilgoć czy niska temperatura, a wysoka jakość malunku gwarantuje trwałość.

Przygotowaliśmy ikony w stylu bizantyjskim oraz zachodnim na bazie oryginalnych dzieł. Dostępne są w kilku rozmiarach.

Ikona nie wymaga oprawy w ramę, zatem może być powieszona lub postawiona na stojaku.

Gdzie zamówić ikonę Serce Pana Jezusa?

Ikona Serca Pana Jezusa to źródło nadziei i pocieszenia. Dlatego powinna znaleźć się w każdym domu. Istnieje możliwość zamówienia ikony z dedykacją na odwrocie. Dzięki temu będzie cenną pamiątką i osobistym prezentem dla konkretnej osoby.

Wszystkie prezentowane ikony na stronie są dostępne i gotowe do wysyłki. Gwarantujemy szybką realizację zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium