Ikony Bóg Ojciec

Ikona Bóg Ojciec powinna znaleźć się w domu każdej wierzącej osoby. Z tego powodu, zamówienie tego rodzaju przedstawienia jest doskonałym pomysłem na prezent na dowolną okazję lub szansą na stworzenie miejsca modlitwy we własnym domu.

Na naszej stronie można zamówić ikony przedstawiające symboliczny wizerunek Boga Ojca w dwóch wariantach, w kilku rozmiarach. Starannie wykonane ręcznie ikony zachwycają precyzją malunku, jak również głębią, którą są obdarzone. Wszystko to sprawia, że jest to więcej niż przedmiot o charakterze religijnym, to cenny obiekt, który wnosi walor wyjątkowości.

Ikona Bóg Ojciec Ikona Bóg Ojciec
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Bóg Ojciec Ikona Bóg Ojciec
Producent: MAJK
Cena:

93,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Bóg Ojciec - co przedstawia?

Ikony z wizerunkiem Boga Ojca - w przeciwieństwie do ikon większości świętych - nie należy do portretów, a symbolicznych przedstawień stworzonych według wizji.

Istnieją dwie najważniejsze tradycje ukazywania Stwórcy - jedno według wizji siostry Eugenii, które prezentuje przepełnioną mądrością osobę dzierżącą niebieską kulę (symbol świata stworzonego). Na ikonie zawarty jest napis Deus Abba Omnipotens Pater, co oznacza: Bóg Ojciec Wszechmogący. Drugie przedstawienie obrazuje sędziwego starca umieszczonego wśród chmur o dobrotliwym wyrazie twarzy, który z góry błogosławi ludowi wiernych.

Ikony z wizerunkiem Boga Ojca - nasza oferta

Poprzez naszą stronę można zamówić ręcznie przygotowane według własnej techniki ikony. Doskonałej jakości przedmioty nadają się na wartościowy prezent dla wszystkich osób wierzących, a w szczególności dla księży. Przeznaczone są, nie tylko do użytku domowego, ale także do salek katechetycznych, domów modlitewnych czy do kościołów, bowiem spełniają wszystkie cechy dzieła sakralnego.

Ikony Bóg Ojciec dostępne są w kilku rozmiarach.

Gdzie zamówić ikonę Bóg Ojciec?

W naszym sklepie online można znaleźć inspirowane najsłynniejszymi przedstawieniami ikony w naszym autorskim wykonaniu. To przedmioty obdarzone energią ich twórców, zatem są znacznie bardziej wartościowe niż, np. reprodukcje obrazów czy fotokopie. Obiekty te wprowadzają do pomieszczeń atmosferę sprzyjającą modlitwie i zachęcającą do podejmowania decyzji zgodnie z wykładnią wiary.

Wszystkie zamówione ikony można opatrzyć personalizowaną dedykacją. Wówczas sprezentowana ikona staje się doskonałą pamiątką o osobistym wymiarze.

Gwarantujemy dostępność produktów oraz szybką realizację zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium