Ikona Święta Anna

Ikona Święta Anna to przedstawienie orędowniczki, do której warto modlić się o wstawiennictwo w wielu sytuacjach. Właśnie dlatego taka ikona jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji ślubu, bierzmowania czy urodzin.

Przez naszą stronę internetową można zamówić ręcznie wykonane ikony z wizerunkiem Świętej Anny. Dostępne w trzech rozmiarach prace można zawiesić na ścianie bądź ustawić na stelażu w miejscu przeznaczonym do modlitwy.

Ikona Święta Anna Ikona Święta Anna
Producent: MAJK
Cena:

133,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Święta Anna Ikona Święta Anna
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Święta Anna - co przedstawia?

Zgodnie z tradycją chrześcijańską, Święta Anna jest matką Marii z Nazaretu i babcią Jezusa Chrystusa. Przedstawiana jest jako kobieta w średnim wieku, trzymającą na kolanach młodą Maryję.

Ponieważ Święta Anna późno doczekała się potomstwa, jest patronką wszystkich małżeństw, które z niecierpliwością wypatrują dziecka, ale także kobiet rodzących, wdów, żeglarzy i piekarzy. Wyróżniała ją ogromna cierpliwość i Jej wizerunek ma również nauczyć wierzących, że tylko Bóg zna odpowiedni czas, a my mamy Mu zaufać.

Ikona z wizerunkiem Świętej Anny - nasza oferta

Przedstawiamy ręcznie wykonane z najwyższą precyzją ikony Świętej Anny, które powstały w naszej pracowni w oparciu o autorską metodę twórczą. Wizerunek Świętej Anny jest zgodny z klasycznymi przedstawieniami w sztuce sakralnej.

Obraz może być powieszony na ścianie bądź eksponowany na stojaku. Dostępny jest w trzech rozmiarach, które można dopasować do własnych potrzeb.

Ikona wyróżnia się trwałością i odpornością na działanie niskich temperatur czy wilgoci, zatem może być prezentowana w kościele lub kaplicy.

Gdzie kupić ikonę ze Świętą Anną?

Ikona ze Świętą Anną jest doskonałym wyborem do domu lub na prezent dla wszystkich, którzy potrzebują ulgi w udręce czekania. Możliwość dodania dedykacji z tyłu sprawia, że ikona przybierze osobistego charakteru.

Zapewniamy dostępność produktów prezentowanych na stronie oraz szybką realizację zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium