Ikony Chrystus Pantokrator

Ikona Chrystus Pantokrator powinna znaleźć się w domu każdej wierzącej osoby. Jest czymś więcej niż przedmiotem o charakterze sakralnym, ale obiektem, dzięki któremu można wprowadzić dobrą energię do wnętrz i stworzyć miejsce do modlitwy.

Na naszej stronie można zamówić ręcznie przygotowane ikony z wizerunkiem Chrystusa Pantokratora w dwóch wariantach i kilku rozmiarach. Staranne wykonanie czynią z ikon doskonały pomysł na prezent z okazji przyjęcia sakramentów czy dla osób duchownych. Każdy produkt jest niepowtarzalny, a przez to wyjątkowy.

Ikona Chrystus Pantokrator Ikona Chrystus Pantokrator
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Chrystus Pantokrator Ikona Chrystus Pantokrator
Producent: MAJK
Cena:

114,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Ikona Chrystus Pantokrator - co przedstawia?

Chrystus Pantokrator, czyli Wszechwładca, Pan Wszystkiego to jeden z najstarszych sposobów symbolicznego przedstawiania Jezusa Chrystusa. Tradycja obrazowania w ten sposób wywodzi się już z około IV - VI wieku i jest żywa do dzisiaj.

Przedstawienie zawiera symboliczne wyobrażenie Chrystusa w pozie siedzącej, który dzierży w ręce otwarte Pismo Święte. Księga ta nawiązuje do misji do nauczania. Kolorystyka niebieskiego płaszcza jest symbolem boskiej natury Jezusa, natomiast czerwona tunika obrazuje Jego ludzką naturę i stanowi zapowiedź krwi przelanej na rzecz zbawienia człowieka. W tle ikony Chrystus Pantokrator widnieje monogram IC XC - Jezus Chrystus.

Ikona z wizerunkiem Chrystusa Pantokratora - nasza oferta

W naszym sklepie znajdują się autorskie interpretacje najsłynniejszych ikon zawierających wizerunek Chrystusa Pantokratora. Oferujemy dwa warianty do wyboru w kilku rozmiarach.

Staranne wykonanie w oparciu o autorską technikę, niepowtarzalność egzemplarzy, trwałość i odporność to cechy wyróżniające nasze produkty. Doskonały stosunek ceny do jakości obiektów z pewnością zachęci do wyboru naszej oferty.

Gdzie kupić ikonę Chrystus Pantokrator?

Wszystkie dostępne w naszym sklepie ikony to produkty odpowiednie do domu lub na prezent. Mogą stanowić również część wyposażenia salek katechetycznych czy kaplic, bowiem spełniają wszystkie wymogi dzieł sakralnych.

Prezentowane na stronie ikony są dostępne od ręki. Istnieje również sposobność uzupełnienia ikony o dedykację na odwrocie. Zamówienia realizujemy najszybciej, jak to jest możliwe, nie dłużej niż w ciągu 48 godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium