Ikony Jezu Ufam Tobie

Ikona Jezu Ufam Tobie należy do najbardziej rozpoznawalnych i otoczonych kultem wizerunków Jezusa Chrystusa. Powstał on w oparciu o wizje, jakich doświadczała Święta Faustyna Kowalska.

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego można zamówić ręcznie przygotowane ikony Jezu Ufam Tobie. To więcej niż wizerunki, to przedmioty, w których zawarta jest dobra energia, która promieniuje na przestrzenie, w których się znajdują. Z tego powodu ikona Jezu Ufam Tobie powinna się znaleźć w każdym domu. To doskonały prezent z okazji ślubu, urodzin czy Komunii Św.

Ikona Jezu Ufam Tobie Ikona Jezu Ufam Tobie
Producent: MAJK
Cena:

118,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Jezu Ufam Tobie Ikona Jezu Ufam Tobie
Producent: MAJK
Cena:

93,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Jezu Ufam Tobie Ikona Jezu Ufam Tobie
Producent: MAJK
Cena:

109,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Jezu Ufam Tobie - co przedstawia?

Ikona "Jezu, ufam Tobie”, zwana także wizerunkiem Jezusa Miłosiernego, przedstawia zmartwychwstałego Jezusa z wyciągniętą prawą ręką, z której wypływają promienie w kolorze białym i czerwonym. Symbolizują one krew, która została przelana na krzyżu oraz wodę, która obmywa grzechy. Na dole ikony znajduje się napis "Jezu, ufam Tobie" w języku polskim. Ta prosta, ale mocna deklaracja wiary stała się mottem dla wielu katolików na całym świecie.

Ikona jest źródłem łaski i miłosierdzia dla wszystkich, którzy będą w nią wierzyć. Za jej pośrednictwem dokonało się wiele cudów.

Ikona Jezu Ufam Tobie - nasza oferta

W naszym sklepie można zamówić ręcznie wykonane ikony. Przygotowujemy je w oparciu o autorską metodę, dbając nie tylko o doskonałość pod względem artystycznym, ale także, by przedmioty miały prawdziwą wartość duchową. Inspirowały do życia w wierze.

Każda ikona spełnia wymogi dzieła sakralnego, czyli może być eksponowana, np. w kaplicy, salce katechetycznej. Przed działaniem niskich temperatur i wilgoci chroni specjalna warstwa zabezpieczająca.

Przygotowaliśmy ikony w dwóch wersjach oraz kilku rozmiarach. Nie wymagają one dodatkowego oprawienia w ramę, zatem można je od razu powiesić na ścianie lub ustawić na stojaku.

Gdzie zamówić ikonę Jezu Ufam Tobie?

W naszej pracowni tworzymy piękne ikony. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Tworzone przez nas wizerunki stanowią prezent dla licznych duchownych.

Istnieje możliwość umieszczenia dedykacji na odwrocie ikony. Dzięki temu przedmiot będzie miał osobisty charakter.

Zapewniamy dostępność produktów oraz niezwłoczną wysyłkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium