Ikony Jezu Ufam Tobie Wileński

Ikona Jezu Ufam Tobie Wileński jest jednym z najbardziej znanych i czczonych wizerunków Jezusa Chrystusa. Jest szczególnie ważna dla Polaków, ponieważ została namalowana w Wilnie, w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. To właśnie tam Siostra Faustyna namalowała pierwszą wersję tej ikony pod wpływem wizji.

Poprzez nasz sklep internetowy można zamówić ręcznie wykonaną ikonę Jezu Ufam Tobie Wileński. To nie tylko piękne odwzorowania oryginału, ale przedmioty z duszą, które wnoszą dobrą energię do domów i przestrzeni, w których się znajdują. Dlatego ta ikona jest idealna na prezent, np. z okazji Komunii Św., bierzmowania czy urodzin.

Ikona Jezu Ufam Tobie Wileński Ikona Jezu Ufam Tobie Wileński
Producent: MAJK
Cena:

109,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Jezu Ufam Tobie Wileński - co przedstawia?

Ta będąca źródłem wielu łask ikona, wykonana w stylu bizantyjskim, przedstawia Jezusa na ciemnym tle z podniesioną prawą ręką w geście błogosławieństwa, a u Jego stóp widnieje napis "Jezu, ufam Tobie”. Historia ikony sięga początku XX wieku, kiedy to Jezus objawił się świętej Faustynie Kowalskiej. Wizje, które miała Siostra Faustyna, były pełne miłosierdzia i odkupienia, a Jezus polecił jej, aby namalować ten właśnie wizerunek.

Ikona Jezu Ufam Tobie zdobyła ogromną popularność i jest czczona przez miliony wiernych na całym świecie. Jest symbolem ufności w miłosierdzie i łaskę Bożą. Wielu ludzi modli się przed tą ikoną, prosząc o pomoc, uzdrowienie i ochronę. Każda osoba, która potrzebuje pocieszenia, ulgi w troskach i zmartwieniach, może zwrócić się z modlitwą za pośrednictwem ikony.

Ikony z wizerunkiem Jezu Ufam Tobie - nasza oferta

Prezentujemy ręcznie wykonane na podkładzie o grubości 18 mm ikony, które są odpowiednie do ekspozycji w prywatnych domach, salkach katechetycznych, kaplicach czy domach modlitewnych. Ikony są zabezpieczone przed wpływem wilgoci czy działaniem niskich temperatur.

Każdy produkt jest unikatowy, co wynika z ręcznego przygotowania w oparciu o autorską metodę tworzenia.

Gdzie zamówić ikonę Jezu Ufam Tobie Wileński?

W naszym sklepie można zamówić ikonę z dedykacją umieszczaną na odwrocie. Dzięki temu taki obiekt staje się idealnym prezentem i pamiątką ważnych wydarzeń. Osoba, która potrzebuje wsparcia i pocieszenia uzyska je, modląc się do ikony. Dlatego powinna się ona znaleźć w każdym domu.

Zapewniamy, że prezentowane na stronie prace są dostępne i gotowe do wysyłki niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium