Ikony Dobry Pasterz

Jezus Chrystus kocha każdego człowieka i wskazuje mu drogę do zbawienia, niezależnie od tego, czy podąża wiernie za Jego słowami, czy też może zdarzyło mu się zboczyć ze ścieżki. Osoby wierzące powinny mieć stale świadomość tego, że czuwa nad nimi przewodnik i pasterz, który niczym owieczki, doprowadzi je do wiecznej świętości. Te prawdy przypomina Ikona Dobry Pasterz, którą z pewnością warto mieć w swoim domu.

Poprzez nasz sklep można zamówić ikony przedstawiające Jezusa Dobrego Pasterza. Wykonane ręcznie prace są idealne na prezent z okazji urodzin, imienin, jubileuszy, przyjęcia sakramentów czy dla osób ze stanu duchownego.

Ikona Chrystus Dobry Pasterz Ikona Chrystus Dobry Pasterz
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Chrystus Dobry Pasterz  Ikona Chrystus Dobry Pasterz
Producent: MAJK
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Dobry Pasterz Ikona Dobry Pasterz
Producent: MAJK
Cena:

93,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ikona Dobry Pasterz 20 x 30 cm Ikona Dobry Pasterz 20 x 30 cm
Producent: MAJK
Cena:

390,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ikona Dobry Pasterz - co przedstawia?

Dobry Pasterz to jego z najstarszych przedstawień Jezusa Chrystusa. Nawiązuje ono do słów: „Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną i Ja daję im życie wieczne” (J 10, 27) i przypowieści o Dobrym Pasterzu. Ikona Dobry Pasterz obrazuje Chrystusa niosącego na barkach owcę lub człowieka. Symbolizuje to przewodnictwo i ochronę przed niebezpieczeństwami, gotowość do sprowadzenia na właściwą ścieżkę.

Symbolika Dobrego Pasterza głęboko przemawia do osób wierzących. Pozwala odsunąć od siebie zwątpienie, przywraca nadzieję i optymizm.

Ikony z wizerunkiem Dobrego Pasterza - nasza oferta

W naszej pracowni powstały liczne ikony przedstawiające Dobrego Pasterza. Mamy wersje z owcą niesioną na barkach lub człowiekiem. Wszystkie prace wykonane są ręcznie przy użyciu autorskiej metody. Każda ikona jest odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią i działaniem niskich temperatur, a przez to jest trwała.

Ikona nie wymaga dodatkowej oprawy - może być umieszczona bezpośrednio na ścianie lub wyeksponowana na stojaku. Każda z prac jest nie tylko pięknym dziełem sztuki sakralnej, ale także obiektem, który wnosi pozytywną energię do pomieszczeń.

Gdzie zamówić ikonę Dobry Pasterz?

Poprzez naszą stronę można zamówić doskonałej jakości ikony z wizerunkiem Jezusa jako Dobrego Pasterza. Rozliczne ujęcia tematu oraz wybór wielkości umożliwiają dopasowanie produktu do potrzeb. Umożliwiamy umieszczenie dedykacji na odwrocie, co sprawia, że ikona jest idealnym pomysłem na prezent.

Zapewniamy szybką realizację zamówień, bowiem wszystkie prezentowane ikony są dostępne od ręki i gotowe do wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium