Stojaki pod ikony

 

 

Wybierz stojak pod ikonę w Pracowni Artystycznej Majk

Stojaki pod ikony to idealny sposób na jeszcze lepszą prezentację obrazów sakralnych. Jeśli nie chcemy wieszać ich na ścianie warto wybrać inne rozwiązanie, jakim jest stojak pod ikonę. Szeroki wybór stojaków z pewnością pozwoli na indywidualne dopasowanie ich do konkretnych ikon czy wnętrz.

Oferta stojaków pod ikony w naszej Pracowni

Stojaki pod ikony najczęściej rozróżnia się ze względu na tworzywo, z jakiego zostały wykonane oraz ich kształt. W naszym sklepie posiadamy drewniane stojaki pod ikony w 3 różnych wymiarach. Podpórki wykonane są z dopasowanych do siebie elementów, a do ich montażu nie jest potrzebny klej. 

Gdzie można wykorzystać stojak pod ikonę?

Stojak pod ikonę świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znajdują się ikony. Miejscem przechowywania obrazów sakralnych nie musi być wyłącznie ściana. Ikony można umieszczać na specjalnych stojakach, dzięki czemu mamy możliwość postawienia i znakomitego zaprezentowania ich w każdym miejscu.

Stojaki pod ikony najczęściej wykorzystuje się w muzeach, kościołach, a także prywatnych domach. 

Dlaczego warto kupić stojak pod ikonę w naszej Pracowni Artystycznej Majk?

Wybierając naszą Pracownię, mogą Państwo liczyć na ofertę, która jest dostosowana do wymagań Klienta. Oferowane stojaki mają różne rozmiary, są wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości drewna, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Stojaki pod ikonę są pomalowane oraz lakierowane, co przedłuża ich żywotność i zapewnia nietuzinkowy wygląd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium